O nas

Działamy na rynku turystycznym już od ponad 27 lat!

 

Biuro powstało z pasji do podróżowania jego właściciela, wcześniej współpracownika najstarszego polskiego biura podróży Orbis.

 

Obecnie zespół biura podróży tworzą, oprócz właściciela, osoby po ukończonym kierunku: turystyka i hotelarstwo.

 

Nasze doświadczenie w turystyce oparte jest nie tylko na wieloletniej pracy z Klientami, ale także na naszych licznych podróżach - odwiedziliśmy wszystkie kraje Europy, wiele krajów Afryki, Azji, obydwu Ameryk oraz niedawno Australię. Nasza specjalność to imprezy samolotowe czarterowe oraz organizowane na zamówienie osób pragnących podróżować indywidualnie.

 

Współpracujemy ze renomowanymi, największymi polskimi i zagranicznymi touroperatorami, m.in. Itaka, TUI, Rainbow Tours, Dertour, Meier's, Grecos Holidays, Exim Tours, Coral Travel i wiele innych. Dzięki temu z gąszczu ofert na rynku możemy zaoferować naszym Klientom propozycje najciekawsze pod względem ceny i jakości.

 

W naszym biurze oferujemy Państwu możliwość całkowitego sfinalizowania transakcji drogą elektroniczną, zaczynając od telefonicznego lub mailowego przedstawienia ofert po płatność przelewem i otrzymanie umowy mailem.